KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491557
nr 1349 1557
Josef Wagner. Signerad, hamnmotiv. Olja på duk, 70x108cm
Kondition: färgbortfall, krackeleringar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:13:39
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)